HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Display
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Year
ar: السنة

en: Published
ar: منشور

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Show
ar: عرض

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات
