HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Display
ast: Pantalla

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Published
ast: Espublizáu

en: Show
ast: Amosar
