HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Year
bg: Година

en: Published
bg: Публикувано

en: Show
bg: Покажи

en: Year(s)
bg: Години
