HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Display
bs: Prikaz

en: Year
bs: Godina

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja
