HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Year
cs: Rok

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Show
cs: Ukázat

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Year(s)
cs: Rok(y)

en: Unpublished
cs: Skryto

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Items per page
cs: Položek na stránku
