HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Display
cy: Dangos

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Year(s)
cy: Blwyddyn (blynyddoedd)

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
