HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Yes
el: Ναι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Year
el: Έτος

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Year(s)
el: Έτος(η)

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
