HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Display
fi: Näyttö

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Year
fi: Vuosi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Show
fi: Näytä

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Collection
fi: Kokoelma

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Pagination
fi: Sivutus
