HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Year
gl: Ano

en: Published
gl: Publicado

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Show
gl: Amosar

en: Year(s)
gl: Ano(s)

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Pagination
gl: Paxinación
