HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Yes
gu: હા

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Year
gu: વર્ષ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
