HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Yes
hr: Da

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Year
hr: Godina

en: Published
hr: Objavljeno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Show
hr: Prikaži

en: - Select -
hr: - Odaberi -
