HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Yes
hu: Igen

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Year
hu: Év

en: Published
hu: Közzétéve

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Year(s)
hu: Év(ek)

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: - Select -
hu: - Választás -

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Choose some options
hu: Kiválasztható pár lehetőség

en: Choose an option
hu: Kiválasztható egy lehetőség
