HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Yes
ka: დიახ

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Year
ka: წელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Show
ka: ჩვენება
