HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
