HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Author(s)
kn: ಲೇಖಕ(ರು)

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
