HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Yes
lv: Jā

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Year
lv: Gads

en: Published
lv: Publicēts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Show
lv: Rādīt

en: Year(s)
lv: Gads/i

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā
