HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: Search
mg: Karoka
