HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Yes
mr: हो

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Display
mr: दाखवा

en: Year
mr: वर्ष

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
