HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Year
my: နှစ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Show
my: ပြပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
