HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Yes
os: Ойы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
