HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Yes
ps: هو

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Year
ps: کال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Show
ps: ښوول

en: - Select -
ps: - غوره -
