HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Yes
pt: Sim

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Display
pt: Exibição

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Year
pt: Ano

en: Published
pt: Publicado

en: Sort order
pt: Critérios de ordenação

en: Show
pt: Exibir

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Year(s)
pt: Ano(s)

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Collection
pt: Coleção

en: Collections
pt: Coleções

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: No results
pt: Nenhum resultado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: Pagination
pt: Paginação
