HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
