HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Display
ta: காட்சி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Year
ta: வருடம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Show
ta: காட்டு

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
