HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Yes
tr: Evet

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Display
tr: Gösterim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Year
tr: Yıl

en: Published
tr: Yayında

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Show
tr: Göster

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Year(s)
tr: Yıl(lar)

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Pagination
tr: Sayfalama
