HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Year
ug: يىل

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Show
ug: كۆرسىتىش
