HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Yes
az: Bəli

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Year
az: İl

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Sort order
az: Sırala

en: Show
az: Göstər

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pagination
az: Səhifələmə
