HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Yes
be: Так

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Year
be: Год

en: Published
be: Апублікавана

en: Show
be: Паказаць

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: - Select -
be: - Выбраць -
