HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Year
bo: ལོ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Show
bo: སྟོན

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
