HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Year
ca: Any

en: Published
ca: Publicat

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Show
ca: Mostra

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Year(s)
ca: Any(s)

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Collection
ca: Col·lecció

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Pagination
ca: Paginació
