HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Show
dz: སྟོན།
