HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Yes
eo: Jes

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Year
eo: Jaro

en: Published
eo: Publikigita

en: Show
eo: Montru
