HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Author
es: Autor

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Display
es: Presentación

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Year
es: Año

en: Published
es: Publicado

en: Sort order
es: Método de ordenación

en: Show
es: Mostrar

en: Author(s)
es: Autor(es)

en: Requirements
es: Requisitos

en: Year(s)
es: Año(s)

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Collection
es: Colección

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: No results
es: No hay resultados

en: Items per page
es: Elementos por página

en: Pagination
es: Paginación

en: Choose some options
es: Elija algunas opciones

en: Choose an option
es: Elige una opción
