HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Yes
et: Jah

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Year
et: Aasta

en: Published
et: Avaldatud

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Show
et: Näita

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: - Select -
et: - Vali -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
