HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Yes
eu: Bai

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Year
eu: Urtea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak
