HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Yes
is: Ja

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Year
is: Ár

en: Published
is: Útgivið

en: Show
is: Vís

en: Unpublished
is: Ikki givið út
