HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Display
fr: Affichage

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Year
fr: Année

en: Published
fr: Publié

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Show
fr: Afficher

en: Author(s)
fr: Auteur(s)

en: Requirements
fr: Exigences

en: Year(s)
fr: Année(s)

en: Unpublished
fr: Non publié

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: No results
fr: Aucun résultat

en: Items per page
fr: Éléments par page
