HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Display
he: תצוגה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Year
he: שנה

en: Published
he: מפורסם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Show
he: הצג

en: Requirements
he: דרישות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Pagination
he: דפדוף

en: Choose some options
he: בחירה מרובה

en: Choose an option
he: בחר/י אפשרות
