HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Status
hi: अवस्था

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Yes
hi: हाँ

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Year
hi: वर्ष

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Show
hi: दिखाये

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ
