HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Year
hy: Տարի

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
