HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Yes
id: Ya

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Display
id: Tampilan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Year
id: Tahun

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Show
id: Tampilkan

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: Choose some options
id: Tentukan beberapa pilihan

en: Choose an option
id: Tentukan pilihan
