HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Yes
is: Já

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Display
is: Sýna

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Year
is: Ár

en: Published
is: Birt

en: Sort order
is: Röðun

en: Show
is: Sýna

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu
