HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Yes
ja: はい

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Display
ja: 表示

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Year
ja: 年

en: Published
ja: 掲載

en: Sort order
ja: 並び順

en: Show
ja: 表示

en: Year(s)
ja: 年

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Pagination
ja: ページ送り
