HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Yes
jv: Ya

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Year
jv: Tahun

en: Published
jv: Dipacak

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Show
jv: Kétoknā

en: - Select -
jv: - Pilih -
