HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Yes
kk: Йә

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Published
kk: Жарияланған
