HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Year
ku: ساڵ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Show
ku: پیشانبدە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
