HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Yes
lt: Taip

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Year
lt: Metai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Show
lt: Rodyti

en: Year(s)
lt: Metai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Choose some options
lt: Pasirinkite keletą variantų
