HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Yes
ml: അതെ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
