HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Yes
mn: Тийм

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Display
mn: Харуулах

en: Year
mn: Жил

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
