HAL Publications - Archives Ouvertes (4.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Yes
ne: हो

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Year
ne: वर्ष

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
